Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » No Grey öszülés elleni haj...

No Grey öszülés elleni haj tonik hatásos?

Figyelt kérdés
Nekem még nem teljesen az osz a fejem,de azert ha jobban megnéznek az emberek szolnak hogy oszulok,aki kiprobalta leírná a tapasztalatait?

2020. márc. 2. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Férjem használja, és MINTHA az ősz szálak szürkésednének, tehát nem fehérek már, hanem inkább szürkék, ami szerintem jó. Szóval próbáld meg, de tartsd be a használati útmutatót.
2020. márc. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
Az ősz hajszálak sárgulnak, világos barnássá válnak, messziről nézve kevésbé látszik. Ha valakinek barna a haja, akkor jó, ha fekete, akkor háááát... nem rossz, végülis kevésbé feltűnő a sárga/világos barna hajszál a szok fekete között, mint a fehér. A fejbőr néha pattanásos lesz tőle és a szaga sem az, amivel szívesen mennék emberek közé.
2020. márc. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ilyen tapasztalatokat még nem olvastam,köszönöm!
2020. márc. 3. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!