Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szortelenito krém vélemény?...

Szortelenito krém vélemény? Arc szorzetet szednék le vele . Nem lesz erősebb a szőr?

Figyelt kérdés
2020. márc. 3. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne használd az arcodon. Nem szabad.
2020. márc. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Én szoktam az arcomon, nekem semmi irritációt nem okozott. A piheszőrt szépen leszedi mindenhonnan. L. ( Igaz, mondják, hogy arcon ne! Ki, ki döntse el.)
2020. márc. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Attól mert te használod és nincs bajod másnak ne adj ilyen hülye ötleteket.

De felőlem mindenki azt csinál amit akar, csak ha utána baj van ne sírjon.

2020. márc. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ötletet adtam?? Olvasd el figyelmesen! Azt írtam, ÉN használom, ne írtam, hogy Ő is tegye ezt. Leírtam a tapasztalataimat, ennyi!
2020. márc. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolkozzatok már. Gyártanak kifejezetten arcra való szőrtelenítő krémet is már senki nem mondta hogy simát akar használni rá.

És nem, nem lesz erősebb tőle a szőr ezcsak egy tévhit. Azért tűnik erősebbnek mert az utána kinővő szőr meg friss és nem volt kitéve annyi környezeti hatásnak.

2020. márc. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!