Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok tanácsot adni,...

Tudnátok tanácsot adni, milyen hajnövesztőt próbáljak ki? Ami tényleg bevalik, és esetleg használt e már valaki? Véleményeket is kérnek!

Figyelt kérdés
2020. márc. 3. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Én szerves szelén+ E-vitamin kombót szedek. Illetve kúraszerűen jódot, szerves vasat és cinket magasabb dózisú nyújtott felszívódású C-vitaminnal.

Soknak hangzik, de hozzá lehet szokni, nekem ezektől nagyon gyorsan nő a hajam.

3hónapig szedem aztán 1hónap szünet majd megint 3hónapos kúra és így tovább. Sokkal erősebb, egészségesebb és fényesebb az új hajam. Ajánlottam már ezt saját tapasztalataimból kiindulva, ami másoknak is pozitív hatással volt. Plusz a köröm is gyorsabban nőtt.

Sok vitaminban biotin van, ami magas dózisban pattanást okoz, én ezért szedem inkább külön-külön.

Mindemellett légy türelmes 3hónap minimum kell, hogy meginduljon a hatás. :-)

2020. márc. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!