Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna hajfesték mennyi idő...

Etherealpinklove86x kérdése:

Barna hajfesték mennyi idő alatt kopok le?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Pár hónapja befestettük a hajamat nugát barna színre és már kezdem megunni. Az eredeti hajam már látszik alatta, sőt nem is kevés. Rövid a hajam kb. vállig ér és most feketébb lett az alaphajam, ez lehet a sok festéstől az évek során? De most tetszik az alaphajam színe (tiszta fekete lett ami régen világos barna volt) XD...Sok hajmosással is előre lehet ezt hozni vagy van valami krém, sampon vagy akármi ami lekoptatja a festéket róla? Dm és rossman boltok vannak közel hozzám ha onnan tudnék szerválni valami hajfesték lenövesztő cuccot ha tudtok ilyet. :D. 22l



2020. márc. 4. 01:05
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
A hajfesték nem kopik le, ki kell bírnod, amíg lenő.
2020. márc. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na úgy akartam írni...mennyi idő míg lenő :D, csak nem jutott eszembe a szó...XD
2020. márc. 4. 01:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ, milyen gyorsan nő a hajad. Én 6 hetente megyek fodtászhoz hajfestésre, mert annyi idő alatt nő le zavaróan.
2020. márc. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszii mar latszik nagyon az alapszin szerintem mar par honap es megvan😁
2020. márc. 6. 06:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de az alaphajszíned nem lett sötétebb, csak úgy látod mert még kicsi a lenövésed. Ha már hosszabb lesz egyre világosabb lesz.
2020. márc. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igaz na akkor befstem feketere 😄
2020. márc. 8. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!