Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullasra, hajritkulasra...

Hajhullasra, hajritkulasra barmi ami bevalt?

Figyelt kérdés
Par eve hullik mar a hajam, de nem gyorsan, csak fokozatosan, szepen lassan megy a homlokomon feljebb es elvekonyodtak a hajszalaim, konktetan latni a fejborom ott is ahol meg van hajam. Meg csak 24 eves vagyok es nem szeretnek tovabb kopaszodni, meg tudok olyan frizurat csinaltatni amivel nem veszes es eszre sem veszi senki, csak max en, de ha tovabb kopaszodom, akkor 1 2 ev mulva vaghatom kopaszra mindig a hajam es azt nem akarom. Valakinek barmi ami bevalt? Nem baj, ha draga. Hajbeultetes ugye nem johet szoba amig kopaszodom, ugyhogy az eselytelen. 24/F
2020. márc. 4. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:

A magic hairnek van férfi vitaminja. Párom szedi (én meg a női változatát) , neki ilyen Miki egeresen kopaszodott a haja, és egy ideje megállt neki a hullás, ami van haja meg sokkal erősebb, egészségesebben néz ki.


De mindenek előtt megkérdezem mikor voltál utoljára vérvételen? Vitamin hiány mellett más is okozhat hajhullast, jobb lenne megnezetni..

2020. márc. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2 eve voltam nagyjabol de mar akkor is hullott es tokeletes volt a verkepem. Meg arra tudok gondolni, hogy az egyik boclsessegfogam neha faj mosas kozben, de a fogorvos szerint nincs semmi baja annak a fogamnak.
2020. márc. 4. 17:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Borgyogyaszhoz lehet a hajjal kapcsolatban fordulni vagy mashova erdemes.
2020. márc. 4. 17:50
 4/4 A kérdező kommentje:
?
2020. márc. 4. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!