Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke festett hajam volt,...

Szőke festett hajam volt, miután leszívattattam egyszerűen nem tudom elérni újra a szőke hajszínt. Most ha befestem a hajam szőke festékkel, akkor is világos barna lesz, miért van ez?

Figyelt kérdés

2020. márc. 7. 13:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert a tövét mindig szivatni kellene, hogy egységes legyen. És utána színt tenni rá, vagy hamvasítót, ha az elég. És max. 1-2 centi lenövést hagyj, tehát 1-2 havonta kell festeni. Ha több a lenövés, ott már nem szívja olyan erősen a szőke, hiszen a 3-4 centi távolabb van a hajtőtől, nem "melegszik". És ez a sötétebb réteg mindig nő ugye lejjebb, ezáltal lesz foltos a hajad is. (Fodrász vagyok)
2020. márc. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!