Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolárium bőrápolás?

Szolárium bőrápolás?

Figyelt kérdés

Milyen krémet érdemes használni szoli előtt és után és hogyan? Egyáltalán mennyire szükséges?


Az is megfelelő ha csak testápolót használok?


2020. márc. 7. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha azt szeretnéd, hogy pár év múlva ne legyen szottyadt és ráncos a bőröd, továbbá szeretnéd elkerülni a bőrrákot, akkor ne járj ilyen helyekre.
2020. márc. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
* Ja és a fentiek ellen nem véd meg sem a krém, sem a lepontozás!
2020. márc. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A szolárium rákkeltő és tönkreteszi, öregíti a bőrt.


Van egy 23 éves ismerősöm, lány és rendszeresen jár. A bőre lassan úgy néz ki mint egy 35 éves nőjé. Aszott, száradt, szarkalábas.


Brutálisan káros a szolárium.

2020. márc. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés. És nem tudom miből vontátok le hogy én rendszeresen járok🤔 egyébként kicsivel sem károsabb mint nyáron napra menni🤷🏼‍♀️
2020. márc. 7. 19:59
 5/11 anonim válasza:

Szia.

Én havi 2-3 alkalommal járok! Muszáj mennem mert amúgy olyan fakó és sápadt a bőröm hogy mindenki azt hiszi beteg vagyok!

Amikor elkezdtem járni a stúdiós csajszit kértem rendelje meg nekem a legjobb krémet!

A 150 milis majdnem 5e ft volt! 30 éves vagyok,sehol szarkaláb meg ilyesmi amivel az előttem lévők riogatnak! Ha tudatosan jársz,mindig használsz krémet akkor nem vagy rosszabb mint a nyári égető napon sütkérezve barnulni vágyó nő! Értsd jól!

2020. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%

Szegény utolsó!

Ellent akart mondani azoknak akik óvtak, de sikerült ráerősítenie,

azaz pont olyan szottyadt, ráncos, és és bőrrákos leszel a szoláriumtól,

mint azok a nők akik a napon égeti sz@rrá magukat.

2020. márc. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

5-ös köszönöm!

6-os sz*rba haraptál hogy azóta is ezt a kérdést nézegeted és itt puffogsz?

2020. márc. 8. 22:59
 8/11 anonim ***** válasza:
Álljatok már le erről az antiszoli témával! Ha heti egyszer vagy kétszer el egy az ember semmi baja nem lesz! Hallottatok már a mértékletességről? Nem? Akkor egy példa: ha heti egyszer bezabálsz egy tábla csokit még nem leszel egy hájas disznó, (kivéve ha már az vagy) Nem kell álszenteskedni, bár gondolom itt mindenki hiperegészségesen él. Ja nem...
2020. márc. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
3 éve van párom te nyomorult xd
2020. márc. 9. 15:03
 10/11 A kérdező kommentje:
9es köszi a választ
2020. márc. 9. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!