Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen epilator ajánlotok?

Milyen epilator ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szeretnék egyet venni mert a borotvatol kipatogok és csak erősíti a szőrt.Forgo tarcsasat vagy csipeszest javasoltok? Mennyi ideig bírják? Melyik márka melyik termék ami nektek bevalt? Olyan 10 ezerért szeretnék venni de ha lehet inkább alatta. Illetve bárhova lehet használni?

2020. márc. 8. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Braun márkát ajánlom. Az első nekem kb. 15 évet bírt ki.

Most Braun silk epil 1170 van nekem. Teljesen megfelel jól kitépni a szőrszálakat.

Nekem sajnos egy kicsit gyorsabb a szőrnövekedésem, szerintem, ezért heti egyszer szoktam szőrteleníteni, mivel a hét végére már látványosan megnőnek a szőrszálak.

2020. márc. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem braun van,elég régi már,de tökéletesen működik és csipeszes...azt hiszem. Én lábra,karra,hasra használom,a combom csúnya lesz tőle,onnan inkább borotválom (ha leszedem) A lábszáramon ott nagyon erős,mint a férfiaknak,de teljesen jól leszedi.
2020. márc. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Philips Satinelle Prestige BRE650/00

legjobb!

2020. ápr. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!