Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első szexhez hogy kell leborot...

Első szexhez hogy kell leborotválni?

Figyelt kérdés
Ez lesz az első szeretkezésem a barátommal, és alapból is szóval szűz vagyok és a barátom is az. Nem tudom hogy kéne kinéznie az első szexnél de nem szívesen hagynám ott az összes szőrt. A borotva nem jó mert rögtön pirosodik és már rögtön szúr és viszket. A gyanta nem vált be mert amikor kipróbáltam egyszer csak a szőröm szélet próbáltam letépni de ahonnan kihúztam a szőrt elkezdett vérezni. A szörtelenitő krémről hallottam még de azt még soha nem próbáltam és nincs vele tapasztalatom. Tud valaki valamit ajanlani légyszives? És abban ia hogy fazonra vágjam vagy az egészet csupaszra?

2020. márc. 8. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl csak a szeméremdombomon nagyon érzékeny, a nagyajkaimnál simán le tudom borotválni. Ha te is így vagy, akkor azt érdemes megcsinálni, ha esetleg orálra kerülne a sor. Felül max rövidebbre vágod, esetleg a széleken kicsit igazítod de ha olyan érzékeny, mint nekem, akkor több mindent nem érdemes csinálni vele. Esetleg kozmetikushoz elmehetsz ha akarsz, de ennyi idősen nem tudom.
2020. márc. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mennyire tolerálja a szőrt a barátod az csakis tőle függ. A baj, hogy nem most kellene kísérletezni. Általános kis tanácsszerűségek vannak minden szörtelenítési módszerhez, de nem biztos neked is beválik. Ha borotválni szeretnéd, akkor a következőképp szoktam:

1. Fontos az éles, jó borotva

2. Fertőtlenítsd: alkohol vagy forró víz

3. Borotválandó területet áztasd kb 10-15 percig, ne forró, hanem langyos vízzel.

4. Borotvahab, balzsam vagy tusfürdő rá, lehetőleg olyan, ami nem irritál.

5. Szörrel megegyező irányba húzd ha hosszú (ha nagyon akkor előtte trimmeld vmivel), majd ha ez a simaság számodra nem megfelelő, akkor utána ellentétesen. 1 helyen 2-3-nál többször sose menj át! Húzások pedig határozottak legyenek. Ne túl gyors, de ne is túl lassú. Minden húzás után pedig öblítsd le a borotvát!

6. Miután végeztél, már sokáig ne fürödj/zuhanyozz, hanem zuhannyal hideg vízzel menj át, ahol borotváltad. Lehet fokozatosan is, tudom elsőre nem feltétlen kellemes. De kb 20-30 másodpercig nem árt.

7. Ne töröld semmivel, max finom törölközővel tapogasd! Utána olyan ruhát hordj, ami legkevésbé irritál.

Egyénenként változó kinek mi jó utána, én szimplán kamilás hintőport szoktam használni, ha száraz akkor hidratáló krém se árt, de krémeket mindig csak borotválas után jó néhány órával használj (legalábbis én közvetlen után csak kipattogtam)

+? Időpont lehetőleg este, lefekvés előtt legyen. Előtte nap bőrradír nem árt. 2 borotválás között 2-3 nap legalább teljen el.

Nekem kb ez így bevált, de neked kell kitapasztalnod, remélem tudtam segíteni és nem felejtettem el semmit telóról pötyögve :D

2020. márc. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes válaszokat.
2020. márc. 8. 11:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
,,Nem tudom hogy kéne kinéznie az első szexnél" - Ahogy nektek megfelelő. Ha neked mindegy, akkor megkérdezed a barátod, hogy ő hogyan szeretné jobban. Lehet, hogy nem is igényelné a csupasz puncit, akkor meg felesleges a szőrtelenítésen stresszelni. :)
2020. márc. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Borotválás után mindenképpen kend be valamilyen olajjal, különben nagyon fog viszket i és ki is pattogzik!
2020. márc. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Punci szor kialakitasa olyan mint az oltozkodes, fontos a sajat stilus, legy kreativ
2020. márc. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 2 és a tobbiek is jól leírták. Én fiú vagyok, de nagyon érzékeny a bőröm és az ilyen borotvát én sem tudom használni, viszkettem folyton és ki pattogtam tőle, kellemetlen volt utána. Vettem egy elektromos okosborotvát (a mostanit 110 ezer FT-ért) de 20-30.000Ft ért elég jókat lehet kapni és évekre szól. Nincs pattanás, szépen precízen tisztít, nem hagy szőrt sehol, nem tudod elvágni magad, nem fáj, nem kell hozzá borotvahab tusfürdő, forrovíz sem. Semmi csak a borotva. Volt szőr, nincs szőr...

Régebben volt egy bnom (már nem vagyunk együtt) aki azért hagyott néhány mm-nyi punciszőrt. Én és a fiúk nagyrésze a csupasz nunit szeretjük, ő is mindig elvágta magát, majd kiderült h azért van imitt amott egy nehol hosszabb néhol rövidebb szór mert nem tudta levágni vagy elvágta ott vhol és fajt... egyik nap mondtam neki, hogy ott van az én 20-30 ezres akkusndupla késes e borotvam probalja ki. (Fertotlenitettem) oda adtam neki és azóta nincs szór nem fajt tok kenyelmes vele dolgozni... mondta h nagyon megszerette, nem adnám ezt neki? Magamnak meg vegyek egy masikat! Mondom mi lenne ha neked vennénk újat? Nem neki ez kell... oké ... már nem vagyunk együtt, de meg mindig az e-borotvat használja.. ha gondolod írj privátba, segítek választani neked egy jó borotvat jó áron. (Műszaki eladó voltam regebben) Szóval sztem megeri. Labod is simán le tudnad huzni vele :P mindenképp ajanlom az e borotvat, nekem bevalt.

2020. márc. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!