Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon száraz, pattanásos...

Nagyon száraz, pattanásos (aknés) bőr hidratálása?

Figyelt kérdés
Próbáltam már többek között a Garnier, illetve a Mixa hidratálóját is, de egy idő után abba kellett hagynom a használatukat, mivel még több pattanást eredményeztek. Esetleg létezik egy hidratáló, ami nem tölti fel a meglévő pattanásokat (nem komedogén), de közben kellően táplálja is a bőrt?

2020. márc. 8. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a the ordinary nmf hidratáló bevált. Olajmentes de jól hidratál. Főleg úgy, ha arctisztítás után a még nedves arcomra felviszem a hialuronsavas szérumot majd ha már kb 70%-ban beszívódott akkor kenem be a hidratálóval.
2020. márc. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a nagyobb hidegek szárítják ki teljesen az arcom, olyankor olaj+hidratáló kombót alkalmazok. Olajból a Sunday Riley JUNO olaját ajánlom, hidratálóból pedig elég "mindenevő" vagyok, gyorsan fogynak, így szeretem kipróbálni az újdonságokat. De a top3 talán a Clinique-től a Moisture Surge, Barbara Sturm-tól a Clarifying Cream és a Glamglow-tól a zöld, a nevét pontosan nem tudom. De ezek nekem váltak be, lehet a te bőröd rosszul reagálna rájuk... Bár a Sturm krémekre nem hiszem, de sosem tudni.


Esetleg vegyél belőlük mini (utazó) kiszerelést, és ha úgy látod, hogy segítenek, utána vedd meg a nagyobb változatot.

2020. márc. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utánuk nézek.
2020. márc. 8. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!