Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kétségbe vagyok esve. Egyszerű...

Kétségbe vagyok esve. Egyszerűen semelyik parfüm sem áll jól rajtam. Volt már valaki így?

Figyelt kérdés
Hiába tetszik valamelyik magamra fujom és egyszerűen érzem hogy ez nem én vagyok.mind idegen vagy ép kellemetlen.volt már valaki igy?
2020. márc. 8. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért nem kéred az eladók segítségét? :)

Ők azért tájékozottabbak ilyen téren, ismerik a kínálatot, esetleg olyat is kipróbálsz így, amiről nem is gondoltad volna, hogy tetszeni fog, jól áll majd. Plusz ők tudnak mintákat is adni, amik elegendőek 2-3 napra, így kipróbálhatod, hogy milyen mondjuk reggeltől délutánig, hidegben vagy melegben jobb, érződik rajtad jobbnak, stb.

2020. márc. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát... bementem a Müllerbe. Megkérdezték hogy mégis milyen elképzeléseim vannak es leblokkoltam :/

Olyan elkepzelem van hogy olyan illat legyen mint én

Egy kicsit aszociális egy kicsit titokzatos,ne tolakodó,ne kislanyosan virágos,de ne is venasszonyos

Olyan én

Dehát ő nem ismer engem hogy mondjam el neki?

2020. márc. 8. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

A Müllerben nem túl jók ebben, mert az nem parfümre lett "specializálódva".


Szerintem próbálkozz a Douglasban, vagy a Marionnaudban. Esetleg ha van kedvenc parfümöd már régebbről, nézd meg annak is a részleteit, pl. hogy mi az alapjegye, milyen illatcsalád, ilyesmi. És akkor már lesz kiindulás, hogy milyenek tetszhetnek.

Az sem jó, ha random elkezded végigszagolni az összeset, mert egy idő után nagyon a fejedbe szállhat, és már nem is fogod érezni az újak illatát. Nekem is 4-5 a maximum, amit megszagolok, utána már csak a fejem fáj tőlük. Esetleg nézd meg a Sephora oldalán, hogy mi a top10 Top Rated-re értékelt parfüm, és próbálgasd azokat, hátha... Vagy nekem pl. amik az örök kedvencek, ahok a Chanel parfümök, mert "mindenre jók" és tényleg ez a márka nekem a nagybetűs PARFÜM:

-alkalomra, kiöltözős ruhákhoz: Coco Noir, No. 5

-nyárra: Eau Fraiche

-tavaszra: Allure (Sensuelle verziója is), Mademoiselle

-ősszel, télen pedig a "sima" Chance, esetleg a No. 5


De anyukám pl. egész évben a Mademoiselle-t és a Noirt váltogatja, a többi egyáltalán nem tetszik neki. Szóval ezt is neked kell kitapasztalni.

2020. márc. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én az Oriflame illatmintás katalógusból választottam. Minden nap megszagoltam párat, és aztán ami tetszett, azt egy másik napon magamra dörzsöltem, és vártam hogy milyen hatást kelt.

Kiderült, hogy nekem a szantálfa-fekete rózsa illatú parfüm áll jól.

Esetleg nézd meg anyukád parfümjének az összetevőit. Mivel hasonló a génállományotok, a bőrötök is hasonló illatú, szóval kiindulási alapnak az övé jó lehet.

2020. márc. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!