Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos a hajam kicsi koromtól kezdve gyenge, töredezett volt és egyáltalán nem dús. Ez a probléma az évek múlásával sem oldódott meg, bár azért már jobb a helyzet, int anno. A kérdésem az lenne, hogy mivel a hajam növekedése évek óta (hiába vágatom vissza) csak egy pontig nő, ott megáll és onnan sehova. Szóval hogy lehetne e ilyen hajvitaminnal esetleg picival tovább növeszteni/ dúsítani? Alapból szedek D és C vitamint, illetve vashiány miatt vas tablettát. Ricinusolajat is próbáltam 3-4 hónapon keresztül, a szempilláimat szépen megnövesztette, de a hajamon nem láttam változást. Próbálok odafigyelni a vízivásra is. Kinéztem magamnak a DM Das gesunde Plus nevű vitaminját, viszont csak 18 éves kortól lehet szedni, az van ráírva. Én 16 éves vagyok még csak. Lehet belőle bajom, ha mégis szedni kezdem? Vagy ti mit tanácsoltok?

A válaszokat előre is köszönöm!



2020. márc. 11. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Rövid haj.
2020. márc. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A hajad táplálásához szükséges szerves szelén+E-vitamin, illetve cink, jód és szerves vas.

Ezeket szedd 3hónapos kúrákban majd tarts 1hónapos szünetet s kezd újból a 3hónapos kúrát. "Sajnos" ezt 1-2évig folyamatosan kell, hogy szedd.

Barátnőm járt hasonló cipőben. Válláig nőtt a haja és onnan sehova tovább, ráadásul száraz és sprőd volt. Ajánlottam neki is ezeket a kúrákat, már a melltartó vonala alá lenőtt neki és szép egészséges, illetve a bőre és körme is sokat javult. Szünetet mindenképpen tarts, de ha kitartó vagy neked is sokat fog segíteni! :-)

2020. márc. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2020. márc. 14. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!