Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt most csak én gondolom...

Ezt most csak én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés

Adott egy hölgy, aki nagyon alacsony. Gyönyörű dús, hosszú haja van le ér a feneke alá.


Én vagyok 170 magas kB. Az én hajam is hosszú, igaz a fazonja is más mint az övé, az enyém V alakú az övé egyenesre vágott alul.


Tehát kB optikai csalódás az egész, hogy neki hosszabb a haja. Nem?


Mert ami egy 155 cm-es nőnek a feneke alá ér, az egy 170 cm-es nőnek talán a derékáig....


Plusz függ attól is hogy kinek meddig ér a haja, hogy mekkora a felső teste, azaz a törzse milyen hosszú.

Ti egyetértetek velem?


2020. márc. 12. 07:46
 1/2 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy az én hajam is a fenekem közepéig ér.
2020. márc. 12. 07:47
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Erre mindkét válasz helyes. Ha a saját testalkatához viszonyitva nézed, akkor az övé a hosszabb arányában, hiszen neki a feneke alá ér, neked e szerint a derekadig sem.


Viszont ha centivel méred, akkor lehet, hogy kb egyforma adat jönne ki.


Viszont - és bocsánatot kérek, hogy kutyákhoz hasonlitalak titeket, de az elnvezés miatt fontos: egy hosszúszőrű tacskó (ez a kutya neve, amit a szőréről kapott) szőre egy nagytestű komondor földig érő "subájához" képest bakfitty, a tacskót mégis hosszúszőrűnek nevezik, mert a saját testalkatához viszonyitva hosszú a szőre.


Másrészt: Az a szőrhossz, ami egy kistestű hörcsögön bunda, az egy férfiarcon nem több háromnapos borostánál.


Szóval objektiv, centivel mérhető hossz ide, vagy oda, a hajat, szőrt az adott állat vagy ember saját testarányaihoz szokás viszonyitani.

2020. márc. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!