Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám elérni, hogy a...

Hogyan tudnám elérni, hogy a kezem ne legyen ilyen száraz?

Figyelt kérdés
Jelenleg napi 2-5 alkalommal használok Isana Urea Intensive és Atrix Soft kézkrémet a száraz kezem kezelésére. Viszont mivel elég higiénikus ember vagyok (és most járvány is van), ezért gyakran mosok kezet amitől a kezem újra száraz lesz. Tudtok valamilyen krémet/pakolást vagy akármilyen kezelést ajánlani a kezemre?

2020. márc. 12. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem ilyen száraz a bőröm, akkor általában éjszakára vastagon bekenem a kezem körömvirág krémmel (általában Bano márkájút használok), pamutkesztyűt húzok, és úgy alszok. Reggelre általában sokkal szebb lesz a bőröm és jobban bírja a gyakori kézmosást. Persze napközben is bekenem néha valami gyorsan beszívódó kézkrémmel, illetve az is segít, hogy otthon érzékeny bőrre való kézműves szappant használok, az kevésbé szárítja a bőrt.
2020. márc. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen bőröm van, a szokásos krémezés mellett natúr sheavajat használok rá, amikor extra rosszul néz ki. Nagyon lassan szívódik be, de már egy éjszaka alatt is látható eredményt ad.
2020. márc. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Neogranormon segített sokat,a kézkrémek nem váltak be.
2020. márc. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszer komolyan strigulázni fogom, de szerintem óránként kb 2x mosom, a kenés meg, szerintem 20 percenként, így sosincs kiszáradva
2020. márc. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a LA ROCHE-POSAY CICAPLAST kézkrém vált be.

Volt, hogy az ujjaim között kisebesedett annyira kiszáradt. Ez nagyon jó rá. Egyik ismerősömnek ajánlottam,egy kis kávézóban dolgozik, sokat mosogat(nak) és neki is bevált.

2020. márc. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az elmúlt egy héten minden este kentem a kezemre neogranormont, bepantent és körömvirág krémet és szinte teljesen megjavult! Szóval mindenkinek köszi!
2020. ápr. 17. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!