Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés fiú gyereknek?

Hajfestés fiú gyereknek?

Figyelt kérdés
Alul rövid, fölül hosszú hajamat szeretném befesteni szőkésbarnára. Véleményeket, tapasztalatokat, tanácsokat szeretnék kérni. Köszi:)

2020. márc. 12. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
10%

A férfiak nem festik a hajukat. A fiúk meg pláne nem.

Van pár idióta focista, aki nem bir mit kitalálni, annyira el van már szállva magától, és festi, meg a melegek között is bizonyára van egy-kettő.


De ez nem olyasmi, amit szerintem követned kellene. Kivéve, ha megbélyegzésre vágysz, és hogy suttogjanak a hátad mögött. (A szemöldököd és ha már van - az arcszőrzeted szine mindig el fog árulni, hogy festett vagy...)

2020. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, ha látják, hogy festve van
2020. márc. 12. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:
10%
Majd mikor leb@.ziznak, nem vesznek komolyan, beléd kötnek, megmosolyognak, megszólnak, akkor fog! Én szóltam.
2020. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%
ha szeretned csinald meg,nincs ebben semmi kulonos,te hordod nem!,enyem is festett,es nem foglalkozom vele ki mit mond ,mar mas vilagban elunk most!,ferfi vagyok es hoszu haju
2020. márc. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!