Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használhatnak húszévesek 50+...

Használhatnak húszévesek 50+ krémeket?

Figyelt kérdés

Van egy-két krém ami nagyon szimpatikus, de 50 felettieknek szól. Akkor ez azt jelenti hogy csak 50 fölöttiek használhatják, vagy hogy van benne annyi aktív hatóanyag hogy jó legyen az 50 felettieknek is akik bőrének több ápolásra van szüksége?

Esetleg hozzászoktathatja a bőrömet hogy többet igényeljen?



2020. márc. 14. 02:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress egy fiatalabbaknak való krémet. Én 25 vagyok, próbálom kerülni a 30+-os krémeket is, nem kell annyi felesleges hatóanyag, stb
2020. márc. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem fog hozzászokni a bőröd. Én is használok 50 felettit, mert nagyon finoman táplál, főleg hideg időben. Nem lesz semmi bajod.
2020. márc. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felesleges olyan krémeket használnod, ami egy megereszkedett bőrre lett kifejlesztve. Persze, ha nem tartalmas, gazdag összetételű a krém, csak jó a marketingje, használhatod.
2020. aug. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Istenem, a retinol az egyetlen öregedésgátló, attól semmi baja nem lesz. Utána kéne járni. Az idősebbeknek szóló krémek pl. télre nagyon jók, mert tele vannak olajokkal, a fiatalabbaknak szóló krémek meg nem táplálnak, mert feltételezik, hogy ilyenkor mindenkinek a pattanások a legfőbb problémái.
2020. aug. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!