Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal, hogy...

Mit kezdjek a hajammal, hogy normálisabban nézzen ki? vékonyszálú, mindig össze vissza áll.

Figyelt kérdés
Sok zöldséget eszem, változatosan étkezem. Balzsamok, olajokat is használok, de semmit nem hatnak. Valószínű tápanyagfelszívódási gondjaim vannal.
2020. márc. 14. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Tegyél bele hajhabot és úgy szárítsd be
2020. márc. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Úgy tudom a szálvastagság genetikai tényező. Táplálásra, erősítésre a sörélesztőt és gyógynövényes sampont javasolnék. Dr Immun vagy Bánfi Nálam hajhullás ellen ezek vàlltak be. A fejbőrbe maszírozva és rajtahagyva a bojtorjángyökér olaj is jó lehet. Élínkíti a febőrben a vérkeringést. Rajta hagyható. Csak ugye ez akkor jó ha otthon vagy, nem nézi senki, mivel az olajtól lelapul a haj. Nekem átmeneti pár órás pakolásnak a lenmagolaj is hatásosnak tűnt. Lányoktól hallottam hogy egyes szérumok is működnek, vastagítanak. Továbbá olvastam egy termékről, kapoor kachli a neve, a reklám szerint vadtagítja a hajszálakat. Ezt nemtom, nem próbàltam. Nálam a vastagsággal nincs gond.
2020. márc. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
De amúgy ja. Valami hajtàplálós, regenerálós hajhabot keress. Az is jó ötlet.
2020. márc. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!