Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ismertek olyan fodrászt aki...

Ismertek olyan fodrászt aki tud balayage hajat csinálni megfizethető áron?

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani nekem légyszi?Sajnos nem engedhetem meg magamnak,hogy 30 ezer forint körüli összeget hagyjak a fodrásznál,de ez a haj az álmom!😞Ombrés balayage-t gondoltam,hogy egyre világosabb ahogy a haj vége felé haladunk de balayage,remélem érthetően írtam le😂

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!



2020. márc. 15. 12:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Vállig érő hajam van.
2020. márc. 15. 12:10
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a baj, ha szép végeredményt szeretnél, akkor az 30-40 ezer(nekem váll alá ér és rohadt sok). Ez az ára. Otthon is lehet próbálkozni, de az nem lesz olyan mintha fodrász csinálta volna.


Alternatív lehetőség, hogy vidéki fodrászt felhívsz, hogy tud-e balayage-t csinálni és ha igen mennyiert.

2 lehetőség van, ha nem akarsz rafazni: bevallalod a 30 ezer Ft-ot a fodrásznál

Vagy békén hagyod a hajad.

2020. márc. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!