Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi az a szilárdsampon? Mit...

Mi az a szilárdsampon? Mit tud? Miért jó? Mire jó, dús hajra, zsíros hajra?

Figyelt kérdés
Googleba semmi értelmeset, csak cégek reklámszövegeit találtam.
2020. márc. 15. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Szárazsamponra gondolsz szerintem. Hajmosás nélkül is csökkenti a zsírosságot, de igazából nem helyettesíti a hajmosást, csak kitolhatod a következőt pár nappal.
2020. márc. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A szilárd sampon olyan mintha egy szappan lenne. Ugyanazt tudja, van belőle minden féle. Általában csomagolás nélkül árulják, emiatt főként hulladékmentes alternatívaként használják.
2020. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Pl a LUSH ban kapható szilárd sampon ilyen korong alakú.

Jó amúgy csak eléggé drága. nincs csomagolása külön ,szappan tartó vagy valami kis tartó kell hozzá amiben tároló s.

2020. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Utazóblogban láttam, repüléskor nem folyadékot visz.
2020. márc. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyan arra jó, mint a rendes folyékony sampon. Hajmosásra. Ahogy már írták is, úgy néz ki, mint egy szappan. Nem jobb vagy rosszabb a többinél.

A lényege leginkább csak annyi, hogy környezet kímélőbb.

2020. márc. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már kb. 1,5 éve csak szilárd sampont használok és imádom. Ugyanazt tudja mint a normál sampon, viszont ez csomagolásmentes, sokkal tovább kitart, könnyebb szerintem használni, utazáshoz tökéletes,és a hajam is sokkal dúsabb, erősebb lett tőle.
2020. márc. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!