Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festéket el lehet távolítani...

Festéket el lehet távolítani hajról ‘házilag’?

Figyelt kérdés
Sötétszőke hajam van, kipróbáltam a sötétbarnát ( életemben először) viszont nem tetszik. Semmiképp nem szeretném újra festeni ( világosabbra). Van valami praktika amivel világosítani tudom, vagy valami megoldás hogy lekopjon a festék?

2020. márc. 19. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Drogériában kapható eltávolító is, de azért elég kockázatos, nem tudni, milyen árnyalat fog keletkezni. Nekem fodrász csinálta, mikor túl sötét lett.
2020. márc. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ColorB4 festék eltávolítót lehet kapni Rossmannban DM-ben, asszem 3500ft körül van, én egyszer a fekete hajamon próbáltam, vörös lett és pár óra alatt vissza sötétedett. Nagyon macerás a használata és ha kicsit is elrontod akkor kidobott pénz. Őszintén szólva fogalmam sincs hol ronthattam el de többször nem venném újra. C-vitaminos pakolásnak nézz utána én inkább ezt csináltam.
2020. márc. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A festékek nagy része kb. 5 hajmosás után rengeteget kopik. Vigyázz mit kensz a fejedre mert nagy károkat tud okozni.
2020. márc. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En nem kiserleteznek az ilyen festekradirokkal, inkabb aztatnam a hajamat kamillas-citromos vizbe hetente parszor, meg tobbszor mosnek hajat, ez a legkimelobb.
2020. márc. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!