Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sokan mondják, hogy nincs...

Sokan mondják, hogy nincs szükség szemkörnyékápolóra, elég a hidratáló arckrém. De amikor jönnek már a szemráncok?

Figyelt kérdés
Sokan mondják,hogy nincs szükség szemkörnyékápolóra, elég a hidratáló arckrém. De amikor jönnek már a szemráncok, ez már nem igazán elég. Ha valaki már ránctalanító arckrémet használ, azt nem is ajánlott szemkörnyékre kenni. Ilyenkor csak indokolt lenne egy ránctalanító szemkrém (szemránckrém)?
2020. márc. 21. 01:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor már megvannak a ráncok, akkor már késő. Azt megelőzni lehet (már amennyire lehet).

Én 35 vagyok lassan, és jóval kevesebb a ráncom, mint a korombelieknek, alig van 1-1 apró a szemem körül, az is inkább csak akkor ha nevetek. A koreai arcápolási rutin, a vitamindús táplálkozás, és a sok vízfogyasztás híve vagyok.

A koreai kozmetikumokat az e-bay-ről szerzem be. Elsőre drágának tűnhet mindent megvenni egyszerre, de aztán úgysem egyszerre fogynak el, ahogy számolom, 1 évre kiszámolva, havi szinten 5 ezer alatt megússza az ember.

2020. márc. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1es-tol kérdezném hogy milyen márkájú termékeket használsz? Én is nézegetem a koreai kozmetikumokat de fogalmam sincs melyik márka jó és megbízható, melyik kevésbé. Olvasok véleményeket de vegyes a felhozatal. Neked mik váltak be?
2020. márc. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja, és bocsi az offert. 🙂


Egyébként én használok szemránc krémet már nagyon régóta, inkább csak kísérleti szintén, többet kipróbáltam, nem láttam változást a szemem körül. Elvileg amikor már van ránc, akkor már mindegy használni 🙄


Egyedül ami nekem nagyon tetszik, nagyon más az arcborom azóta, az a Neutrogena hydro boost termékcsalád, de a szemkornyek apolot még nem próbáltam, most egy Eveline márkájú van.


Nos mindegy. Most én is az Ázsiai arcápoló dolgokkal szemezek, ezért is kérdeztem az egyest, miket használ. Nagyon érdekelne 🙂🙂🙂💖

2020. márc. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából még nincsenek ráncaim, csak a jövőre nézve kérdeztem. Most is használok szemkörnyékápolót, néha helyette hidratáló arckrémet. Ez utóbbi most még kiváltja a szemkörnyékáplót, de nem lesz elég 50 év felett. Hiába mondják, hogy felesleges a szemkörnyékápoló, idősebb korban szerintem érdemes olyan terméket használni, amit kifejezetten a szemkörnyékre találtak ki. (Ha valaki ránctalanító arckrémet használ, azt nem viheti fel a szemkörnyékre, mert nem tesz jót, sima hidratáló meg már nem elég.)
2020. márc. 21. 10:30
 5/5 anonim ***** válasza:
# 2 Bocsi, most látom csak a hozzászólásodat. Én Mizon, COSRX, Benton, Purito, Holika termékeket használok.
2020. márc. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!