Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék Hennára váltani...

Szeretnék Hennára váltani rendes festékről. (? )

Figyelt kérdés

Eddog Garnier Olia hajfestéket használtam ami egy elvileg egy nem annyira káros festék. A legnagyobb bajom vele hogy amikor legelsőre lentem fel nagyon szép vöröset kaptam (6.46 intenzív rézvörösel festetem a szőkített hajam). De második hajmosásra már köze nem volt a szép színhez és tartósnak se mondanám. Az lenne a kérdés hogy ha C-vitaminos pakolást alkalmazok utána egyből használhatok Hennát vagy inkább várjak még vele?

A másik meg hogy szőkített hajon lehet-e alkalmazni?


Előre is köszi a választ! :)



#henna #hajfesték #vörös #szőkítés rézvörös
2020. márc. 22. 14:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a magyar oldalakon azt olvastam,hogy jobb ha vársz 2-3 hónapot mielőtt hennázol.. angol oldalakon pont az ellentétét.. :D Én sem tudtam sokat várni mikor váltottam,következő esedékes festéskor ment a henna a fejemre. Szerintem nem lesz semmi baja a hajadnak,de csinálj előtte egy próbatincset. A szőkített részt is hennázhatod,viszont az (100% hennával) nem lesz olyan sötét mint az eredeti hajszíned. Régebben nekem is szőkítve volt,aztán vörösre festettem...nem akartam havonta a derékig érő hajam teljes hosszát festeni (annyira kopott a sima festék). Mivel a vége kicsit világosabb,így most csak a tövét + a világosabb részt szoktam hennázni havonta,másfél havonta.Olyan mintha Ombre lenne. :)

2020. márc. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!