Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barnább, meleg tónusú bőrrel...

Barnább, meleg tónusú bőrrel nagyon hülyén néznék ki fehér-platina hajjal?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik az a hajszín, de félek, hogy hülyén állna, mert hideg tónusú is, és kontrasztos is. Nyáron vagyok nagyon barna, bár ahhoz szerintem amúgy jól állna, most annyira nem, de így is barnább vagyok, meg nagyon meleg tónusú a bőröm. A szemem zöld, ha ez számít valamit az összképen.


Ilyenre gondoltam, meg hosszban is kb ilyen hosszú a hajam: [link]



2020. márc. 22. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem barna börrel szep lenne.

De a kerdes az, hogy eleve passzolna e az arcodhoz

2020. márc. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Igen. Ordít róla, hogy nem természetes, nagyon mű és romás is (közülük szeretik ezt a kombót sokan).

/ez csak magánvélemény persze/

2020. márc. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Igen
2020. márc. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és a hajad minőségėnek sokat ártana...
2020. márc. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem borzasztóan néz ki, amolyan Donatella Versace effektus.
2020. márc. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Meleg árnyalatú bőrhöz csak meleg árnyalatú szőkét válassz. A hideg platina nagyon rosszul állna. Biztos hogy meleg árnyaltú a bőröd? Én nem ajánlanám, de kérdezz meg egy fodrászt hogy mit lehet belőle kihozni.
2020. márc. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igazából egyetértek veletek, ezért is tettem fel a kérdést, szerintem is hülyén állna. :/

Igazából leginkább azért szeretnék fehár hajat, hogy az legyen a "vászon", mert színes hajat szeretnék (sokfélét, kimosható hajszínezőket használnék), csak az elején, meg közben néha fehéren hagynám, mert amúgy az is tetszik, meg hogy pihentessem kicsit a hajamat.


Most csak próbálom rábeszélni magamat, de Donatella Versace szerintem azért csúnya, mert csúnya az arcra (a plasztikák), a bőre, meg agyon van szolizva. De amúgy szerintem ha normálisan nézne ki, akkor nem lenne vészes. Aza bajom amúgy, hogy nem tetszenek a meleg árnyalatú szőkék, meg félek, hogy azon se tetszenének a színezők.

2020. márc. 24. 10:56
 8/10 anonim ***** válasza:

“ Igen. Ordít róla, hogy nem természetes, nagyon mű és romás is (közülük szeretik ezt a kombót sokan).”


Csak úgy mondom, hogy a roma lànyoknak/asszonyoknak fekete vagy barna a hajuk. Nagyon ritka akinek szőke. Roma vagyok és nekem is és az egész családomnak fekete és barna!

A kérdésedre válaszolva kérdező, igen, nem szépa barna bőrhöz a platina színű haj. Természetellenes! Vàlassz inkàbb balayage hajat! Ez csak egy tipp:)

2020. jún. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%

8-as, nem sikerült átmenni az infónak, hogy a kérdező FESTETNI akarta platinára a haját, ahogy a romák közül is sokan szokták?

Ki beszélt itt természetes hajszínről? Az sohasem mű, ellenben ezzel a kombóval. Kösz, annyira én se vagyok ostoba, hogy elhiggyem egy kreol emberről, hogy természetesen platinaszőke a haja. Épp ezért írtam, hogy MŰ.

2020. jún. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Át jött az infó. Épp ezért írtam, hogy mi nem fessük a hajunkat be szőkére ha barna a bőrünk.
2020. jún. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!