Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy vessek véget a korpásodas...

Hogy vessek véget a korpásodasnak? 22/F

Figyelt kérdés

Bármit használok,semmi sem működik.Próbáltam Head&Shoulders-t,de olyan korpás volt a hajam,hogy ha fekete póló volt rajtam,látszott a vállamon hogy tele van fehér foltokkal.Próbáltam a gyógyszertári kénes sampont,amit sokan ajánlottak,valamit enyhítette,de nem múlt el ettől sem.Mindennapos hajmosásra kellett ráállnom,de minden hiába.

Este megmosom a hajam,reggel belenézek a tükörbe és azt látom,hogy tele van korpával a hajam.De még a szemöldökömből is hullik a korpa.


Mit lehet tenni ez ellen?Én már a fejem teljes leborotválásán gondolkodom.A hajjal csak a baj van,inkább leszek kopasz.



2020. márc. 24. 12:50
 1/4 anonim válasza:
Nem lehet, hogy nagyon száraz a bőröd? Tesóm ilyen, semmi nem jött be neki, valami fodrász ajánlotta, hogy szokjon le a kizárólag korpásodásra való cuccokkról. Kevesebbszer mosott hajat, néha átkente a fejbőrét olívaolajjal (anyukám ötlete volt). Nem tudom, hogy melyiktől lett jobb, de neki segített. Esetleg bőrgyógyászhoz menj el, ha valóban száraz a bőröd.
2020. márc. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hibát a májad, vastagbeledben kell keresni. De ezt is kipróbálhatod [link]
2020. márc. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elvileg a henna hajfesték el múlasztja
2020. márc. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En anno nizoralt hasznaltam, jo volt, de csak addig, amig hasznaltam. Utana ugyanugy korpas volt.

Amiota festem, azota szerencsere nagyreszt eltünt a korpa, csak nagyon ritkan lesz olyan.

2020. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!