Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászra általában nem marad...

Fodrászra általában nem marad pénzem. Lehet, hogy én gazdálkodom rosszul? Mire mindent kifizetek, már nem fér bele.26N

Figyelt kérdés

#fodrászra
2020. márc. 25. 06:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi informacio alapjan biztosan az van, amit mondasz, legyen az barmi es legyen annak barmi oka.
2020. márc. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A fodrász nem létfontosságú kiadás, míg például a villanyszámla igen. Ha kifizettél mindent ami létfontosságú és így nem marad, akkor nincs mit tenni, ebből a fizetésből erre az életszínvonalra futja. Ha marad, akkor egyéb nem létfontosságú kiadásokon spórolhatsz, ha neked a fodrász fontosabb például a tévé előfizetésnél, azt lemondhatod, mert az nem létfontosságú (ha nagyon tévézni akarsz, antennával bejön 12 csatorna ingyen, abból 5 HD).
2020. márc. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha megírod, mennyi a jövedelmed, mennyi a fix kiadás, emellett mire költesz még és mennyit, akkor lehet válaszolni a kérdésedre.
2020. márc. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Nekem telne ra, megse szorom ki a penzem erre, mikor magam is be tudom festeni, meg vagni is.

Nagyon max 1x egy evben megyek el

2020. márc. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kaján sokat lehet spórolni, ha ésszel, tudatosan vásárolsz. Én is így voltam, albérletet fizettem, ezért vállaltam el egy discoban pultos melót. Ha jó volt a forgalom, kaptunk pluszt, általában 18-20 ezerrel mentem haza. Egy hónapban az nem rossz. Aki a koktélpultban dolgozott, ő tudott magának még kiegészítést is csinálni :D így ő az alap fizuján felül még plusz húsz ezret csinált magának. Én nem tudtam ilyet, egyrészt mert nem volt bőr a képemen, másrészt többen voltunk a pultban. Vállalj másodállást.
2020. márc. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen. Biztosan ilyen is van, de szerintem nem ez az általános.
2020. márc. 25. 16:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzed marad egy hónap végén és mennyi a fodrász? Milyen műveleteket végez a fodrász a hajaddal?
2020. márc. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak vágatni szoktam nagy ritkán.
2020. márc. 27. 17:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyilván itt az is függ,hogy mi a ritka,mert van olyan ,aki 3-4 havonta vágat és van olyan is ,aki 3 hetente,ha még erre rájönne még néhány extra szépítés,hajbelövés még akár gyakrabban is.Ha ilyen nem áll fent ,akkor (minden sértés nélkül)lehet ,hogy vagy nem keresel eleget,vagy ami a szerencsésebb eset,hogy másra költöd,ami nem szükséges dolog,csak mivel megteheted így megveszed...innen átcsoportosítva simán lesz pénzed....vagy ha nem ,akkor a fodrászod jó sokat kérhet egy vágásra! :D
2020. márc. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ismerkedj fodrasz pasival, es akkor megoldoik a problemad :)
2020. ápr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!