Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemöldök ritkulás/hullás...

Szemöldök ritkulás/hullás (festéstől) ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Sajnos a szemöldököm egy része hófehér, emiatt festenem kell, de festés után nagyon sok szál kipotyog. Mit tudok tenni, hogy ne potyogjon ki? Festenem kell, tehát azt nem tudom elhagyni. Valami megoldás esetleg? Ki mit használ festésre? Festék és oxigentából melyiket használjátok?
2020. márc. 25. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárban lehet kapni ricinus olajat, kB 300 Ft egy kis üveggel. Régi szempilla spiráljat most ki, és az olajba mártva kenegesd vele a szemöldököd. 2 óra múlva pedig mosd le az olajat.

Szempilla dusitasra is jó, illetve hajapolasra is.

2020. márc. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát, akkor le kell mosni? Én este bekentem, de csak reggel mostam le.
2020. márc. 25. 13:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is a ricinust javaslom. Este bekened, elalszol, reggel elmosod. Esetleg valami szépségvitamint szedhetsz pluszba még.
2020. márc. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!