Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Megégette a szőkítő a fejbőröm, mennyi időt várjak míg utána hajat mosok?

Fodrász előtt egy jó hétig nem mostam hajat, így kikapartam a fejbőröm, ami azt eredményezte hogy a sebeim jól kimarta a szőkítő. Azóta eltelt egy hét, a sebeim szépen gyógyulnak, kenegetem Bepanthennel, viszont így egy hét után már mosnék hajat, csak félek hogy leszedem a varokat. Mivel tudnék ezen segíteni?

Kérdések hasonló témákban:
fodrász, haj, festék, varrat, szőkítő, szőke, szőkítés, seb, fejbőr

márc. 26. 13:40  Privát üzenet  

A válasz
Szerintem hajat ettől még nyugodtan moshatsz. Nyilván ne erővel dörzsöld a fejbőrt, csak finoman.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 26. 19:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehet csak leszőkíteni a hajat, vagy mindenképpen festeni is kell utána?
Ha be akarom szőkíteni a hajam szőkítő porral akkor utána még egyszer át kell festeni? Mert először sárga lesz gondolom .
Ha a szőke melíros barna hajambó csak a melírokat festjük barnára és utána szőkitő sampont használok mi lesz az eredmény? Amit melírt befestettünk az a szőkitő sampontól ledobja. A. festék színét?
A szőkítő először kék, és utána kivilágosodik, vagy majd csak a hajon fog?
A Palette Color XXL 00A extra platina szőkítő festék leszívja a sötét hajat? Nem kell hogy teljesen szőkére mivel utána vörösre festeném.
Fontos! Ha szőkítő hajfestékkel festem be a hajam, utána meg rákenek mondjuk Palette jégszőkét (hogy ne legyen sárga), sokkal jobban roncsolódik mintha csak simán a szőkítőssel festem be?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!