Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Szegeden tudtok olyan ásvány boltról, ahol lehet arcmaszírozó roller kapni?

Jáde vagy rózsakvarc rollert szeretnék, de nem tudom melyik oldal lenne megbízható, melyik árul eredeti kristályt, stb.. Emellett jobb lenne helyben megvenni.

márc. 26. 13:43  Privát üzenet  

A válasz
Dm-ben van arcmasszírozó roller

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 26. 13:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi, megvettem, bár 2000-ért kérdéses, hogy eredeti kőből van-e. Nem tudom :/ Lehet csak kidobtam a pénzem

# 2/2Időpont márc. 28. 09:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Jade roller vagy rózsakvarc roller?
Valakinek van tapasztalata dermapen vagy derma roller-es kezelésel kapcsolatban?
A dermaroller kezelés, amit kozmetikus csinál, mennyire hatásos?
Próbálta már valaki a derma rollert?
Derma-roller kezelés májfoltokra? Van tapasztalatotok?
Babyliss Professional Electric Hot Roller csomagban mekkorák a hajcsavarók? Átmérőjükre gondolok!

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!