Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Otthoni hajvágás férfiként...

Otthoni hajvágás férfiként mennyire elrontható?

Figyelt kérdés
Sima felnyírt hajat akarok, amilyen eddig is volt, de gondoltam otthon csinálnám meg, idő és pénz miatt nem mennék fodrászhoz. Ahogy láttam, főleg az átmenettel és a forgóval bűvészkedik többet. Ezeket mennyire nehéz magamnak levágni csak simán géppel? A felső, hosszabb részt ollóval szokta, de azzal nem merem, így ha fent is géppel csinálom, az mennyire lesz más? Max a ritkítóollót vállalnám még a tetejére, akkor talán kicsit egyenetlenebb lenne, nem túl gépi hatású. Tanácsok? 1-2 tutorial videót láttam, de nem hinném hogy nekem menne :D

2020. márc. 26. 13:48
 1/8 anonim válasza:
Én magamnak vágom tizenéve. De még most sem sikerül mindig tökéletesen. De kit érdekel. Ha sima katona frizurát akarsz, felül hosszabb, oldalt rövidebb átmenet nélkül, az könnyebb, ha az átmenetet is szeretnéd megoldani, az nehezebb.
2020. márc. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én borotválom a fejemet, azt nagy biztonsággal meg tudom csinálni magamnak otthon kétnaponta.
2020. márc. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nyilván a kopasz frizurán sok elrontható dolog nincs.. :)
2020. márc. 30. 01:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Van azért, pl. megvágod a fejed, vagy foltokban borostás marad... szerencsére a rutin már megvan nekem, hogy ne forduljon elő ilyen 😁 (3. vagyok)
2020. márc. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vagyis 2. 😃
2020. márc. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát jól elcseszerintettem. Haverom segített, hogy legalább utcára kimerjek menni, nagy tragédia azért nem lett, de inkább maradok a fodrásznál :( Aki nem nagyon gyakorlott és nincs hozzá értő biztos keze, annak nem ajánlom. A gép meg jó volt tanulópénznek...
2020. márc. 31. 17:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért, mi történt?
2020. máj. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nah itt vagyok amúgy, csak közben fiókot váltottam, a kérdező vagyok. Annyi volt, hogy rögtön ahogy elkezdtem kompletten leborotvált egy sávot a fejemről, holott 2-esre volt állítva, valószínűleg azért, mert rányomtam... Azon a területen csak apró foltokban lett tényleg 2 mm. Ahogy mentem tovább a rücskös hülye koponyám alakja miatt olyan, mintha egy dombvidéken toltam volna végig, még véletlenül sem lett sehol sem egyforma magasságú. Főleg kitekert kézzel két tükörben bűvészkedve össze vissza, mikor minden fordítva van amit csinálsz. A tetejébe bele se kezdtem, ollóval lett befejezve nagyon alacsonyra, oldalt meg leborotváltuk. Röhögtünk jót közben, ennyi jó volt benne, de utcára csak egy hét után mertem jó szívvel menni, amikor már megnőtt annyira, hogy legalább látszatban úgy tűnjön mintha valami hozzá értő féle nyírta volna. Nem gondoltam volna, hogy ennyire komplikált ez az egész, azóta ismét csak fodrászhoz járok, és a 4-5 tolást megért, lefertőtlenített gépet ezóta sem sikerült elpasszolnom. Ennyi a helyzet kb. Viszont most a "démonaim" ismét rá akarnak venni az egészre, igyekszem magam lebeszélni. XD
2021. máj. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!