Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Otthoni hajvágás férfiként mennyire elrontható?

Sima felnyírt hajat akarok, amilyen eddig is volt, de gondoltam otthon csinálnám meg, idő és pénz miatt nem mennék fodrászhoz. Ahogy láttam, főleg az átmenettel és a forgóval bűvészkedik többet. Ezeket mennyire nehéz magamnak levágni csak simán géppel? A felső, hosszabb részt ollóval szokta, de azzal nem merem, így ha fent is géppel csinálom, az mennyire lesz más? Max a ritkítóollót vállalnám még a tetejére, akkor talán kicsit egyenetlenebb lenne, nem túl gépi hatású. Tanácsok? 1-2 tutorial videót láttam, de nem hinném hogy nekem menne :D

Kérdések hasonló témákban: hajvágás, férfi, videó, gép, tanács

márc. 26. 13:48  Privát üzenet  

A válaszok
Én magamnak vágom tizenéve. De még most sem sikerül mindig tökéletesen. De kit érdekel. Ha sima katona frizurát akarsz, felül hosszabb, oldalt rövidebb átmenet nélkül, az könnyebb, ha az átmenetet is szeretnéd megoldani, az nehezebb.

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont márc. 26. 13:55 Privát üzenet
Én borotválom a fejemet, azt nagy biztonsággal meg tudom csinálni magamnak otthon kétnaponta.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont márc. 29. 10:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nyilván a kopasz frizurán sok elrontható dolog nincs.. :)

# 3/6Időpont márc. 30. 01:11 Privát üzenet
Van azért, pl. megvágod a fejed, vagy foltokban borostás marad... szerencsére a rutin már megvan nekem, hogy ne forduljon elő ilyen 😁 (3. vagyok)

# 4/6Időpont márc. 30. 08:46 Privát üzenet
vagyis 2. 😃

# 5/6Időpont márc. 30. 08:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát jól elcseszerintettem. Haverom segített, hogy legalább utcára kimerjek menni, nagy tragédia azért nem lett, de inkább maradok a fodrásznál :( Aki nem nagyon gyakorlott és nincs hozzá értő biztos keze, annak nem ajánlom. A gép meg jó volt tanulópénznek...

# 6/6Időpont márc. 31. 17:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Levágjam a hajam magamnak?
12-14 éves fiúknak milyen haj a legjobb?
Megéri levágatni?
Fufrut szeretnék vágatni, de nem tudom melyik fazon áll jól?
Ha fodrászhoz megyek illik szólni a fodrásznak hogy pikkelysömör betegségem van?
Ilyenkor mi a teendő, mikor ezt kéri a barátnőm?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!