Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Foreo Luna play plus vagy foreo Luna go vélemények?

Mivel nekem nagyon mitteszeres az orrom, az állam és az arcom, és mivel konkrétan évek óta próbálkozom mindennel, de semmi nem használ, azon gondolkodom hogy valamelyik készüléket megveszem, de mivel nem olcsók, szeretném minél több ember véleményét kikérni. Használja itt közületek valaki valamelyiket? Ha igen akkor mennyire váltak be?

Kérdések hasonló témákban: mitesszer, arctisztítás

márc. 26. 16:04  Privát üzenet  

A válasz

Nos, a kettő között az a legfőbb különbség, hogy a Luna Play akkumulátoros, a Luna Go pedig tölthető.

A Go milliókkal jobb a környezetnek, ugyanis a Play csak bizonyos ideig bírja, - nekem annak idején sima Play volt (figyelmetlenség miatt vettem, később szembesültem vele, hogy nem tölthető, - ha akkor szembesültem volna ezzel, nem veszem meg), és 1 évig se bírta, szóval a legkevésbé sem éri meg, utána már csak arra jó, hogy eldobd.

A Luna Go fenntartható, sokkal tovább használhatod, milliókkal jobb a környezetnek mint az, hogy “úúristen, milyen ‘jó’ áron” vesztegetik és propagálják az eldobható hulladékot.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 26. 22:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

# 2/2Időpont márc. 26. 23:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek a wishes foreo luna lehet ugyanolyan jó, mint amit a boltban lehet kapni?
Curiosa gélről vélemènyek? Hatékony hegekre is? Mennyi idő kell neki?
Velemények a Red One hair wax-ról?
Kaptam egy hamisítvány Foreo Luna minit, ez használ?
Milyen arclemosót/arctisztítót használtok Foreo termékeitekhez?
A Foreo Luna mini 2 vagy a Foreo Luna fofo éri meg jobban?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!