Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Foreo Luna play plus vagy...

Foreo Luna play plus vagy foreo Luna go vélemények?

Figyelt kérdés
Mivel nekem nagyon mitteszeres az orrom, az állam és az arcom, és mivel konkrétan évek óta próbálkozom mindennel, de semmi nem használ, azon gondolkodom hogy valamelyik készüléket megveszem, de mivel nem olcsók, szeretném minél több ember véleményét kikérni. Használja itt közületek valaki valamelyiket? Ha igen akkor mennyire váltak be?

2020. márc. 26. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos, a kettő között az a legfőbb különbség, hogy a Luna Play akkumulátoros, a Luna Go pedig tölthető.

A Go milliókkal jobb a környezetnek, ugyanis a Play csak bizonyos ideig bírja, - nekem annak idején sima Play volt (figyelmetlenség miatt vettem, később szembesültem vele, hogy nem tölthető, - ha akkor szembesültem volna ezzel, nem veszem meg), és 1 évig se bírta, szóval a legkevésbé sem éri meg, utána már csak arra jó, hogy eldobd.

A Luna Go fenntartható, sokkal tovább használhatod, milliókkal jobb a környezetnek mint az, hogy “úúristen, milyen ‘jó’ áron” vesztegetik és propagálják az eldobható hulladékot.

2020. márc. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2020. márc. 26. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!