Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés
Toriiii66 nevű felhasználó kérdése:

Nagyon undorító a stria?

16 vagyok és a combom belsejében már 2 éve jöttek ki striák, amikor semmit sem ettem és lefogytam. Azóta egyszer sem hordtam rövidnadrágot, sem mentem strandra. Már fehérek, de undorodom magamtól. Fiúk/lányok nagyon ronda..?

Keress kérdéseket hasonló témákban: stria, fiú, strand, lány, rövidnadrág

márc. 26. 18:24  Privát üzenet  

A válaszok
18 vagyok, sokat zavart engem a sajátom. A páromét le se kakiltam, nekem nem számított. Mikor felvetettem neki, hogy amúgy ezt is utálom magamban mondta, hogy ez hülyeség, és nem csúnya.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont márc. 26. 18:32 Privát üzenet
Szinte minden női testen megtalálható ! Ne izgulj miatta. A pasik nem ezt nézik , lehet olajozni , testápolózni hogy ne jönjjenek ki újabbak , és hogy a meglévőek is egyenletesebbek legyenek , de ennyi. Nekem is van , engem egyáltalán nem zavar,.mert tudom , hogy nagyon nagyon sok embernek van :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont márc. 26. 21:48 Privát üzenet
Engem még anno, nagyon régen zavart, mikor elkezdtek előjönni rajtam. De amióta láttam/hallottam, hogy az emberek többségének van, azóta már hidegen hagy. Most úgy vagyok vele, hogy bárcsak ez lenne a legnagyobb problémám. :D

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont márc. 27. 00:07 Privát üzenet
Modelleknek is szokott lennie

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont márc. 27. 07:59 Privát üzenet

El lehet fogadni, nem kell ezen problémázni.

Majdnem mindenkinek van pár legalább.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont márc. 27. 08:02 Privát üzenet

Nekem is vannak, - szintén egy nagy fogyás miatt, de az évek múlásával egyre halványabbak. Aloe verás krém, jojoba olaj is nagyon sokat segít, hogy halványabb legyen.

Volt olyan periódusom, amikor az egész lábamon, a combomon megereszkedett a bőr (erre is az idő volt a legjobb gyógyír), - nyáron úgy hordtam shortot és rövid szoknyát, hogy egy nagyon vékony testszínű harisnyát húztam alá, amiben nem sülök meg, viszont összetartja, és homogénebbnek mutatja a bőrt.

Nem kell szégyellni, és felesleges ilyen ostobaságok miatt undorodni magadtól, mert ez baromság.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont márc. 27. 12:43 Privát üzenet
Attól még nem kell undorodnod magadtól, és hordj nyugodtan rövidnadrágot!

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont márc. 28. 06:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Comb belsején lévő striákat hogy lehetne elhalványítani strandszezonra?
Mivel/hogyan kezeltétek a szülés utáni megnyult bőrt a hason és a striákat. És mennyi idő után halványodtak ki a striák?
Mit csináljak a combomon lévő striakkal?
A stria csíkoknak van mélységük?
Ajánlotok valamilyen tippeket arra hogy a hajam vége mindig 2 nap után ilyen seprű szerű undorító valami lesz belőle, mit kezdjek vele?
Férfiak tényleg undorító a sok stria a fenéken?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!