Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Öntisztulóvá akarom tenni a...

Öntisztulóvá akarom tenni a hajamat, a hintőpor használata akadályozhat ebben?

Figyelt kérdés
Borzasztoan gyorsan zsirosodik a hajam. Ha reggel megmosom, masnap reggelre mar teljesen zsiros. 3 naponta mosok hajat, viszont nagyon zavaro, hogy masodik es harmadik nap mar csak szaraz samponnal es hintoporral tudok tulelni. Ki akarom probalni a haj ontisztulasat, hogy nem mosom meg a hajam tobbet samponnal, csak vizzel. (Tudom, hogy ez akar tobb honapig is eltart) Akinek van tapasztalata már ebben, az le tudná irni? Ha kozben hasznalok hintoport, az neheziti az ontisztulast?

2020. márc. 27. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a hajam.Ez van, a hintőpor meg nem segíti max 1 napra elegendő akkor kevésbé lesz zsírosabb, de viszont nekem attól korpás lett a hajam.
2020. márc. 27. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem ontisztulo a haj. Ember, szerinted a rengeteg mocsok, buz es por majd sima vizzel lejon? Ez par kornyezetvedo hippi maniaja, a hajadnak semmivel sem lesz jobb tole. A viz pedig nem oldja a zsirt. Kb otodik osztalyos fizika :)
2020. márc. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Masodik:

Okes, gondoltam, hogy lesz ilyen komment. Ezert irtam, hogy akinek van tapasztalata, az irjon. Olvass utana a temaban

2020. márc. 27. 09:59
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Amikor már nem állnak melléd az emberek a buszon akkor majd újragondolod xD Az izzadtságszagot szerinted elveszi ha kicsit meglötybölöd vízzel? Főleg nyáron? Ember nemár hogy van aki ezt elhiszi..


Ennyi erővel a hónaljszőröd is lehetne öntisztuló,nagyjából ugyan az a szerkezete mint a hajnak.meg ne mosd többet. Csak ne csodálkozz ha görény szagod lesz és a barátaid elmaradoznak.

2020. márc. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Illetve jó szórakozást a filcesedő csimbókokhoz. Azt a víz nem szedi ki. Ha meg csak sima víz után,balzsam nélkül fésülöd akkor meg ki fogod tépni a felét és megkopaszodsz secperc alatt. Azon még nem gondolkoztál hogy mitől zsírosodik a hajad ennyire? Mondjuk fos táplálkozás,állandóan összefogva hordás,túl sok felesleges beavatkozás,haj nem megfelelő hossza,nem megfelelő termékek használata?
2020. márc. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

Amúgy tényleg olvassatok utána....Egyszer a bátyám bármikor elküldték hajat mosni nem tette meg.(Zsíros haja van)És egy fél év után nem nézett ki olyan borzasztóan.A hintőport nem szabad használni. :/

Legalábbis szerintem,mivel úgy működik hogy felszívja a zsírt.Emiatt sokkal jobban zsírosodik.(Lehet hogy használhatsz,de az biztos hogy meghosszabítja az időt)

2020. márc. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

Én sem használok sampont,mert kezelhetetlen utána a hajam.

Tökmagolaj,ecetes szodabikarbonás viz,tusfürdö

2020. márc. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%
aha. szóval az öntisztulás akkor van amikor már annyi zsír és kosz van a hajadon hogy fizikailag nem fér rá több és akkor megáll abban az állapotban és úgy marad. világos. nagyon vonzó. (hányós fej)
2020. márc. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!