Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meddig ne mossak hajat hogy...

Mazsidrazsii kérdése:

Meddig ne mossak hajat hogy szép legyen?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje 2 naponta mostam a hajamat mert muszáj volt. Most azonban hogy otthon kell maradni arra gondoltam ki tudom tolni ezt az időt, mivel nem lát senki. Először 4 napig bírtam, mostmár holnap lesz egy hete hogy nem mostam meg. Persze borzasztóan néz ki, boltba sapiban mentem le, az alján nem látszik, az szép igy is. A cél az lenne hogy elég legyen heti 2x megmosnom. Olvastam persze ilyesmit is hogy valaki egy évig nem mosta csak vízzel és öntisztító lett, de vajon ez megalosithato egy nagyvárosban ahol annyi kosz éri? Plusz remélem nem tart 1 évig a járvány és akkor úgysem tudnam vegigcsinalni a kihívást, mivel suliba hajmosas nélkül be nem teszem a lábam. Kérlek osszátok meg tapasztalataitokat! Hajdúsító tippek is jöhetnek =)

2020. márc. 28. 22:53
 1/6 anonim válasza:
82%
Azt az öntisztítást nem úgy kell elképzelni hogy tiszta lesz és illatos hanem hogy olyan sok retek lessz a fejeden hogy elhagyod egy részét. Ez mellett meg olyan szagú lessz a hajad mint az elefánt töke
2020. márc. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

43 éves leszek idén

16-17 éves korom óta naponta mosok hajat, semmi baja

Most, hogy itthon kell dekkolnom 2-3 naponta mosom, mert nincs melegvizem, de semmi változás nincs

2020. márc. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát kb majdnem egy hét, magamon legalábbis úgy vettem észre...próbáltam egy hétig én se mosni, de az 5.-6.napon már nagyon kellemetlen érzetet ad, fáj a fejbőröm, meg idegesít, hogy annyira elhúztam...na, nagyon nem volt olyan, talán mijor beteg voltam. Én is 2-3 naponta szoktam.
2020. márc. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 naponta kellene hajat mosnom. De száraz samponnal simán kitolom 4 napig.
2020. márc. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont ilyen helyzetben vagyok én is. Eddig 2 naponta mostam, de már a 2. napon is csúnya volt a száraz samponnal együtt is. Most amióta itthon vagyok, 4 naponta mosom. Tovább nem tudom húzni, mert viszket, és zavar a szaga. De mintha már látnék javulást, úgy nézem, egy napot már nyertem. Most a 3. napon látom olyan zsírosnak, mint eddig a másodikon. Mindez 2 és fél hét után.
2020. márc. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én akár 3 hétig is birom.
2020. okt. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!