Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna hajra milyen haszínezőt...

Barna hajra milyen haszínezőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Mivel karantén van, ezért kipróbálnám magam. Természetes barna vagyok, és a szőkével nem akarok babrálni. Sok munka lenne kiszívatni. Szóval tapasztalatokat várom, hogy ti milyen wash out hajszínezőket használtatok:)


Köszönöm!



2020. márc. 30. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ezt próbáltam ki: [link]

A világosabb barna/szőkésbarna hajon látszik meg.

Nekem az kicsit problémás volt, hogy nagyon kopott a hajamból, a fehér pólóm,fehér fülhallgatóm is kicsit kék lett (de mosásnál kijött).

Barna hajra sajnos csak a sötét hajszínezők hatnak.

2020. ápr. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem a colorista mindent összefestett, a hátamat, párnámat, mindent... Barna hajamon denim kéket próbáltam, egész jól látszott, de sokat szenvedtem vele...

A crazy color egész jó, de annak is csak a nagyon sötét színei látszanak a barna hajon, és kicsit ragaszkodó tud lenni. De vannak nagyon szép színei, könnyen kezelhető, otthon magadnak is meg tudod csinálni, és olcsón be lehet szerezni egy fodrász kellékesnél, vagy az ázsiában. Én ezt ajánlom.

2020. ápr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!