Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi tegyek ha pattanásos a hátam?

Mi tegyek ha pattanásos a hátam?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam olívaolajat és sót összekeverni bőrradírnak, de az olaj sztem tovább tömíti a pórusokat. Esetleg ha tusfürdőt és sót kevernék össze, az eredményes?

2020. márc. 30. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
A bőrről nem szabad eltávolítani az összes zsírt, faggyút, mert azzal táplálkoznak a bőrön élő savtermelő baktériumok, amelyek gátolják a kórokozók és gennykeltő baktériumok megtelepedését.
2020. márc. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A sót felejtsd el!

Az nem jó a bőrnek.

Ha egészségesen eszel, sok vizet iszol, akkor magától kitisztul.

2020. márc. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd ha már lehet menni mindenfelé, nézz el egy olyan kozmetikába, ahol vállalnak háttisztító kezelést. Ha pedig máshol is vannak pattanásaid, nem csak ott, akkor érdemes lehet bőrgyógyászhoz menni vele.
2020. márc. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél gyógyszertárban Szalicilsavat, azzal kend, nekem bőrgyógyász ajánlotta. Hatásos
2020. ápr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!