Hajfestés otthon?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Karantén idején úgy is itthon meresztem a fenekem és szeretnék egy kisebb változást.

Ezüstös árnyalatú hajat szeretnék. Valami rémlik, hogyha sötétebb hajat szeretnék akkor valóban elég megvenni a hajfestéket és rávinni a hajamra, a világosabnál pedig komolyabb dolgokat kell csinálni(idk mit)amit egy fodrász tud megvalósítani, hogy beszívja a hajam a festéket. Igaz ez?

Sötét barna az eredeti hajszínem. Hozzáértők segítsége érdekelne.

20F



2020. márc. 30. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sötétbarna hajat nehogy otthon nekiállj ezüstre festeni, főleg minden tapasztalat nélkül.

Le kell előbb szívatni a hajad, és az sötétbarnából nem egyszerű feladat. Teljesen tönkre teheted.

Inkább csak pár árnyalatnyit eltérő festéket válassz.

2020. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%

Nem inkább 20L-t akartál írni.

Ha viszont 20F, akkor ajánlom az otthoni erősítő gyakorlatokat az ilyen hülyeségek helyett. (Bár ez a nőkre is ráférne.)

2020. márc. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első.

Oksa megfogadom, akkor hanyagolom. Köszi szépen! :)

2020. márc. 30. 23:24
 4/5 Kana-chan válasza:
Szia. Egyetértek az első kommentelő véleményével, hisz ha tartós hajszínt szeretnél sötétbarnáról ezüstösre váltani, ahhoz valóban fodrász segítsége kell és eléggé roncsolhatja a hajat, ha leszívatod. Nekem közepesen sötétbarna hajam van és sötét vöröset szerettem volna (ami amúgy egy ideig sikerült is), de 1 hét után már alig lehetett látni a vörösből valamicskét. Szóval, ha nem feltétlenül kell, hogy sokáig kitartson a szín, akkor szerintem ez is egy megoldás, mivel akár két hét múlva más színt is használhatsz, ha megunod. Csak gondoltam megosztom veled a véleményem, szóval ha nem tudtam segíteni, akkor bocsika. :)
2020. márc. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is, de valójában sokat segítettél! :)

Igazából leszivatás nélkül szerettem volna úgy hogy valszeg választok másik hajszínt amihez nem kell ekkora '' beavatkozás'' :D

2020. márc. 31. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!