Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszín állna jól?

Milyen hajszín állna jól?

Figyelt kérdés

A természetes hajszínem közép vagy sötétbarna, a bőröm nagyon világos hideg árnyalatú, a szemem is barna színű.


Többször megkaptam már, hogy Hófehérke vagyok, de szeretem is a kontrasztot a bőrszínemmel.


Milyenre festhetném be? Ne csak színt, hanem valami árnyalatot is írjatok, mert minden színnek több van. Vagy akár képek :D


Előre is köszönök minden választ, véleményt 😊



2020. márc. 31. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Én egy burgundi ombre típust el tudok képzelni


Szőkés semmiképpen sztem, az sapasztana ha annyira fehér a bőröd

2020. márc. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

5.35

De akár 4-es színmélység is jó lenne.

A világos haj szerintem nem lenne jó.

2020. márc. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sötétebb vörösre szavaznék, az nagyon jól néz ki barna szemmel és világosabb bőrrel.

Ha rákeresel, hogy Ariana Grande red hair, akkor kidobja, az az árnyalat nekem nagyon tetszik, a színeidhez is passzolna.

2020. márc. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Anne Hathaway, katy perry nekik van hideg árnyalatú, "cool undertone" bőrük(náluk nézegethetsz képeket) Szóba kerülhet ilyenkor a fekete, sőtétbarna, gesztenyebarna, vagy "ashy" tehát ílyen hamvas árnyalatok, lehetsz szőke vörös lila, csak arra figyelj, hogy ne legyen meleg szín, az nem állna jól, tehát arany vagy eper esetleg méz szőke, vagy nagyon pigmentált vörös stb., inkább a hideg kékes rózsaszínes színek, mint egy vihar színei :DDD de ha beírod, hogy cool undertone hair akkor rengeteg lehetőség tárul eléd.
2020. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!