Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampon való az én hajamra?

Milyen sampon való az én hajamra?

Figyelt kérdés

Eddig azt vettem ami épp megtetszett. Syoss vagy Pantene vagy Garnier. Szeretném kicsit alaposabban ápolni a hajam és a fejbőröm.


A hajam hátközépig érő, festetlen, sötét színű. Sok hajam van és vastagszálú, de még viszonylag könnyen kezelhető kategória. Az alsóbb rétegek kócosodásra hajlamosak, és a hajvégeim szárazak. Nem mondanám könnyen zsírosodónak, heti 2 hajmosás elég (vagy akár egy is szárazsamponnal). A fejbőröm száraz és hideg időben jellemző rá száraz korpa is.


Szívesen várok drogériás de akár professzionális/drágább ajánlásokat is.



2020. márc. 31. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nezd meg a drimmun oldalan.
2020. ápr. 1. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Ha egy hétig nem mosol hajat, aztán küldesz belőle egy maréknyit, egész pontos választ lehet adni.

Az csak jó, ha fejbőrrel együtt, mert akkor bőrtipusodat is elemezni lehet.

2020. ápr. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Wella, Londa, Kallos.
2020. ápr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!