Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akik most rendszeresen körmösh...

Akik most rendszeresen körmöshöz, kozmetikushoz, fodrászhoz jártak, most hogy oldják meg, s. k?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 1. 06:19
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Saját magamnak megcsinalom. Nem egy nagy cucc. 🙂
2020. ápr. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Körmös vagyok, a körmöm így értelem szerűen magamnak csinálom. A szemöldököm ki tudom szedni és be is tudom festeni.

A hajamat is megoldom. A fodrászom azt mondta ad festéket, ha kell. De lehet veszek dobozost majd. Muszáj festetnem, mert őszülök sajnos. Egyedül a vágást nem tudom megoldani, már épp aktuális lett volna, fazonra van vágva és két havonta muszáj vágni, mert elveszti a fazonját és már hiába szárítom be, sehogysem áll😕

De úgysem megyek nagyon sehova, úgyhogy végülis mindegy😁

2020. ápr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Körmöshöz ugyanúgy járok
2020. ápr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk az összes körmös bezárt, szóval azzal nem tudom mit kezdek... Még régebben kaptam egy reszelőt a körmösömtől, kell rajta igazítani, eltörik stb., de most ugye az egész körmöm el kellene távolítani, ami nem tudom hogyan fog menni. Még nem mertem hozzányúlni. Kozmetikushoz és fodrászhoz pedig nem szoktam járni.
2020. ápr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sehogy. Az arcom ápolóm a saját kremeimmel de majd megyek kozmetikushoz.

Fodrászhoz is kellene majd mennem illetve majd körmöshőz.

Várok egyszóval

2020. ápr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Tegnap voltam. Maszkban.
2020. ápr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
micsoda problémák...
2020. ápr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!