Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb The Ordinary...

Melyik a legjobb The Ordinary termék?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a sok ajánlás és jó vélemény után úgy döntöttem én is kipróbálom a termékeket. A boröm enyhén pattanásos és tág pórusu elég miteszeres, de könnyen kiszárad. Eddig ezekre gondoltam: AHA 30% + BHA 2% peeling solution, Niacinamide 10% + 1% Zinc, Glycolic acid 7% toning solution (ezen még gondolkozok), Natural moisturizing factors + HA

Szerintetek ezek jók lennének a bortípusomra vagy melyek felelnének meg jobban?



2020. ápr. 1. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A hidratáló és a niacinamidos szérumot én mindenkeppen beszerezném. Hámlasztóból nekem a glikolsavas toner (fontos tudni, hogy ez erős hámlasztó!) bevállt. A red peelt (30%-os AHA) nem ajánlom első hámlasztónak, nagyon erős és simán szétcseszed vele a bőrödet. Amit még nem próbáltam az a lactic acid, de ha most kezdenem az arcápolást, akkor azzal a hámlasztóval kezdenék (az 5%-ossal). Majd ha bevállt és elfogy akkor a 10%-os lactic acid, majd ha azt is jól bírja a bőr akkor a red peel.

Jó szívvel ajánlom a geek&gorgeous termeleit is, ez egy magyar márka. Most tőlük a cheer up mandulasavas+szalicilsavas hamlasztót (nem olyan erős mint a TO glikolic tonerje de eddig ez a kedvenc), a niacinamidos szérumot (ugyan úgy bevállt mint a TO) és az azaleinsavas szérumot használom. Utóbbi szintén jó pattanásos, miteszeres bőrre.

Ha még nem használtál magas hatóanyagtartalmú termékeket, akkor fontos tudni, hogy minden egyes termeket külön és szépen fokozatosan kell bevezetni. Ha egyszerre kezdesz el használni több termeket, akkor lehet, hogy csak rosszat csinálsz és az sem fog kiderülni, hogy melyik termék az ami használ és melyik nem. Plusz vannak olyan hatóanyagok amiket nem ajanlott egyszerre hasznalni, ennek olvass utána (deciem oldalán mindent megtalálsz). Ja és FÉNYVÉDŐ!

2020. ápr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, sokat segítettél. Tudsz ajánlani esetleg valami jó fényvédős hidratálót?
2020. ápr. 2. 15:08
 3/4 anonim válasza:
a paula's choice-nak vannak elég jó fényvédős hidratálói, sajnos elég borsos az áruk. viszont, ajánlom instagramon "okosszépség" nevű oldalt. rengeteg hasznos információval tudna szerintem Neked szolgálni!:)
2020. ápr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én a cosrx aloeverás fényvédőt használom, nagyon szeretem.
2020. ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!