Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Otthoni hajfestésben jártas...

Otthoni hajfestésben jártas emberkék, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Bezárt a fodrászom, esedékes lenne a festés, szóval úgy döntöttem itthon megcsinálom. Tudom milyen festéket használt, viszont gondban vagyok az arányokkal.

Hosszú, picivel lapocka alá érő hajam van, így feltételezem, hogy a festékből (ami egyébként ez [link] kelleni fog két tubus.

6%-os előhívót szokott hozzá keverni a fodrász, amiből viszont fogalmam sincs mennyi és milyen kellene. Gondolom, mivel L'Oreal-os termékeket használ, ebből a márkából kellene valami, de többféle van és elvesztem köztük :D (Ez esetleg jó lehet? [link]


Szóval a lényeg összefoglalva:

Milyen arányban keverjem a festékhez az előhívót, mennyi szükséges a két tubushoz?

Melyik előhívót használjam?


Köszönöm ha időt szakítasz rám :)


2020. ápr. 2. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz esetleg a fodrászodnak dobni egy emailt? Akkor tuti jó lenne a végeredmény.
2020. ápr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én L'Oreal majirel 6 és 6.1-es színt szoktam összekeverni. Egy festék 50ml, ahhoz 75 ml 6% -os előhívót kell tenni. Nekem vàllig érő a hajam, elég rá 1 doboz festék, így 25 ml az egyik , 25 ml a màsik festékből + a 75 ml előhívó. Neked , ha 2 festék kell, akkor 100 ml festék, + 150 ml előhívó kell. Amúgy én is pont a linkelt típust szoktam venni, csak literes kiszerelésben, mert én mindig magamnak festem
2020. ápr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, csak mert én 15 éve itthon festek hajat, hogy a fodrász minden egyes alkalommal az egészet befesti?
2020. ápr. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, teljesen befesti minden alkalommal, de én kéthavonta járok hozzá, addigra eléggé megkopik már, meg a lenövésem sem kicsi.

Másodiknak köszi :)

2020. ápr. 3. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!