Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvédők/hajformázók hogy...

Hajvédők/hajformázók hogy tovább maradjon egyenes és ne göndörödjön vissza a hajam?

Figyelt kérdés
Derékig érő hosszú göndör hajam van, mosás után ha kivasalom egy hétig bírja, de a nedves levegő nem tesz neki jót. Valami keratinos hajápolót vagy bármit tudtok ajánlani?

2020. ápr. 2. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:

1 hétig? Szerintem az elég jó azért. Nekem félhosszú minimálisan hullámos de inkább sehogyse áll hajam van. Ha kivasalom, 1-2 napot bír, de másnapra se olyan egyenes már.

Esetleg próbáld ki a gőzölős hajvasalókat. A fodrászom azzal szokta egyenesíteni a hajam és több napig úgy marad, ami nálam tényleg rekord idő. Ráadásul tűegyenes lesz tőle.

Létezik egyébként tartós hajkiegyenesítés is. De szerintem csak fölösleges pénzkidobás. Az sem marad örökké a hajban. Jó esetben azt hiszem 1 hónap, max 2.

2020. ápr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!