Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok? Sötét hajra?

Mit ajánlotok? Sötét hajra?

Figyelt kérdés
Sötét barna hajam van, nagyon tetszik a sötét szőke szín, viszont csak a hajam utolsó pár centiméterét, vagy pár szálat szeretnék festeni, színezővel próbálkoztam, maximum 2 árnyalattal lettem világosabb, mivel 15 vagyok e próbálgatom mi áll jól ( fél év - ig vörös hajszínezősampont használtam) így olyan festéket szeretnék amit 1-1,5 hónap alatt ledob a hajam, magyaránt egy kis próbát szeretnék, előre köszönöm a válaszokat, olyan festéket keresek ami úgy mond nem tartós, szép napot mindenkinek! :)
2020. ápr. 2. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos világosabbat nem dob le a hajad,az csak világosítással működik. Vagyis utána csak lenöveszteni,vagy visszafesteni tudod
2020. ápr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszod, annyit szeretnék még kérdezni ha a hajam utolsó 8-10cm-jét festem az annyira nem lenne vészes a hajamnak, ezek mellett az gyorsan lenőne?
2020. ápr. 2. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!