Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tűntessem el a hajamból...

Hogy tűntessem el a hajamból a félig tartós, kimosható hajszínezőt?

Figyelt kérdés

Eredetileg középbarna a hajam, előtte sose volt festve, se szőkítve. Nemrég befestettem egy kimosható hajszínezővel vörösre (pirosat szerettem volna, de mivel sötétebb a hajam, ezért "normál" vörös lett), ami nem igazán tetszik. A dobozon azt írták, hogy 5-10 hajmosásig tart. Én 7-nél tartok, de még mindig ugyanolyan intenzív, mint festés után (kivéve a hajtöveimnél, onnan szinte teljesen kikopott).

Hallottam a C-vitaminos, meg a szódabikarbónás módszerről, de azt is hallottam, hogy az kiszárítja a hajat, amit mindenképpen szeretnék elkerülni. Tud valaki valami más megoldást, ami nem károsítja a hajamat, de kiszedi belőle a festéket?



2020. ápr. 3. 21:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Késő bánat. Ezek a kimosható festékek nagyon lutrik, hogy befogják-e a hajat vagy nem, és ha igen, akkor meddig marad benne. Van akinek úgy befogja egy színező is a haját, mint egy normál festék. Ha meg még valami drogériás festéket használtál, az végképp a legalja.

Olyan megoldás nincs, ami nem árt a hajnak és mégis kiszed belőle midnent, álomvilágban élsz. A legkisebb probléma a felsoroltak közül az, hogy kiszárítja a hajad, ha esetleg olyan samponnal mosod, ami jobban oldja a festék színét.

Vannak erre hajradírok, erősebb samponok. Nyilván ne várd azt, hogy ezek a hajad állapotán semmit nem rontanak.

Előbb kellett volna utánajárnod, hogy milyen lehet a hajad ezzel a festékkel.

2020. ápr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!