Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Cukorgyantáról vélemény?...

Cukorgyantáról vélemény? Kinek vált be? Otthon készítettétek el vagy rendeltétek?

Figyelt kérdés
Én otthon szeretném elkészíteni, de előtte szeretnék véleményt kérni. Kinek hogy vált be és hogy használta?

2020. ápr. 3. 23:52
 1/1 anonim ***** válasza:

én 3-szor próbáltam otthon készítettel és elsőre sikerült jól eltalálni az arányokat, a főzési idő hosszát és pont jó lett, jól is működött

de sajnos utána a következő 2 alkalommal nem sikerült hiába ugyanazt a receptet használtam

kipróbáltam azért akkor is, de kb csak összekentem vele magam, nem volt hatékony

ez kicsit elvette a kedvem, szóval azóta nem próbáltam, de lehet majd adok még neki esélyt, mert ha az ember ráérez és jól sikerül, akkor olcsó és hatásos


a sima gyantánál amúgy nekem jobb volt, mert a bőrömet nem tépte, csak a szőrt, kevesebb ideig is volt utána piros és persze a maradék pici foltokat ahol gyanta maradt le lehet mosni vízzel

2020. ápr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!