Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyírjam le a hajam kopaszra...

Nyírjam le a hajam kopaszra (azaz géppel, fej nélül)?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Nagyon érgóta szeretném kipróbálni hogy milyen kopasznak lenni, eléggi izgat és furcsa belegondolni hogy milyen lenne. Gondoltam mivel suli úgysincs évvégéig és még ott a nyári szünet is, ha szeptemberben már lesz suli akkor addigra megnőne akkorára hogy oldalra lehessen fésülni. Gondoltam lenyírom majd a "tavaszi szünetben". De félek a túl nagy változástól és a szüleim, rokonaim, barátaim...stb... reakciójától. Biztos nagyon jó érzés lenne. Nem akarom borotválni, mert az nem is praktikus mert könnyen leéghetek vele és lehet hogy betegnek néznének. Gondoltam hajnyíróval 0-sal, azaz fej nélkül letolom. Most hosszú hajam van felül kb. a számig ér, oldalt és hátul felnyírt és lépcsőzetes. Tegyem meg? Hogy mutatsam majd meg a barátaimnak, a szüleimnek és más ismerőseimnek, hogy ne kapjanak rögtön szívinfarktust és agyvérzést, meg ne lepődjenek meg annyira?? :-D

2020. ápr. 4. 13:17
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Azt lehagytam hogy praktikus is lenne mert nem kellene ápolni, meg hosszú ideig mosni mint ezt. De félek egy kicsit a reakcióktól.
2020. ápr. 4. 13:19
 2/26 anonim ***** válasza:
78%
Persze, told csak le, miért ne?! Jó az a frizura is, kell a változatosság :D Mellesleg ha kész helyzet elé állítod őket, akkor mit tudnak tenni? Maximum kritizálnak, de arra meg nem kell odafigyelni. Erős érved, hogy úgyis mengnő. Az ilyen hajvágásnak meg pont a nagy változás a lényege :D
2020. ápr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Úgyse mész sehova, igaz?!

Akkor max. szüleid, tesó látja.

2020. ápr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
De azért sokan látják pl. Skypeon, Facebook Messengeren barátok, a szüleim reakciójától is félek egy kicsit.
2020. ápr. 4. 13:37
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondd nekik, hogy egészségügyi óvintézkedés. Így a hajadban nem maradhatnak meg a vírusok, a fejbőrt is könnyebb tisztán tartani :)
2020. ápr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Világos, de további érvként nézz meg mondjuk YT-on ilyen videókat. Mind hibátlan megoldás.
2020. ápr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Meg praktikus is lehet még mert a hajam az tök tropa szegény. :-D Sokat mostam már, lakkoztam, waxoztam...stb... Eleve pontatlan és gyakorlatilag egy katyvasz.
2020. ápr. 4. 14:26
 8/26 anonim ***** válasza:
91%

ha tartasz a túl nagy változástól, akkor ne rögtön kopaszra vágd, hanem először csak rövidre

de amúgy nem mások véleménye számít, ha te szeretnéd kipróbálni, akkor itt a tökéletes alkalom

ha meg előtte megmondod otthon, hogy mit tervezel, akkor nem fognak annyira meglepődni, szóval ez ne tartson vissza

a te hajad, azt csinálsz vele amit akarsz és úgyis visszanő

2020. ápr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Fej nélkül ne nyirj hajat, és mást se csinálj. Az úgy necces. Nem nagyon szokták túlélni. :D
2020. ápr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem is tökéletes alkalom, a hajad vastagabb lesz és ápoltabb, a fejbőrödnek meg szintén jót tesz, ha én fiú lennék tuti kipróbálnám, főleg, hogy rövid idő alatt újra lesz frizurád, ha meg ronda lesz legalább röhögsz egy jót.
2020. ápr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!