Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti mit csináltok a...

Lányok, ti mit csináltok a hajatokkal most, hogy nem nagyon lehet fodrászhoz menni?

Figyelt kérdés

Festés, vágásra gondolok. Megcsináljátok magatoknak vagy vártok vele?

Én levágtam, de elég felemás lett, azóta befont hajjal alszom, mert ha hullámos, nem látszik annyira:D


2020. ápr. 5. 18:11
1 2
 1/14 Barackoshányás ***** válasza:
100%

Nem tudom, más milyen gyakran jár fodrászhoz, én 4-5 havonta. Lassan esedékes lenne, de nem halok bele, hogy nem tudok menni. Egyébként is csak a végéből szoktam vágatni.

Ha festve lenne, szerintem várnék vele, úgyse modulok ki otthonról, jó az úgy.

2020. ápr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon ritkán szoktam fodrászhoz menni, csak akkor, ha drasztikus változtatást akarok, amit magam nem tudok megcsinálni. De a végéből vágni az sima ügy, szóval avval soha nem szoktam fodrászhoz menni. Pl. most nemrég vágtam le a mellig érő hajamat vállig (itthon). Mondjuk nem szoktam festeni a hajam, csak ritkán, de ha olyan színről van szó, hogy szőkítgetni kell, meg minden, akkor tuti nem állnék hozzá magam.
2020. ápr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én meg tudom csinálni magamnak, festést is, vágást is. Havonta festem, festetem. Volt már máskor is, hogy én csináltam, mert nem találtam jó fodrászt.
2020. ápr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
-Fél-1 évente megyek fodrászhoz, úgyhogy nem érintett meg ez
2020. ápr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
most hanyagolom a hajformázók használatát, csak hagyom megszáradni aztán összefogom, úgy sem látja senki
2020. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem szoktam fodrászhoz menni, szóval nekem nincs ebből gondom. 19l
2020. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem menni kellett volna, már direkt lenövesztettem a festést, hogy lehessen kezdeni vele valamit...mivel álláskeresésben vagyok, ezért én be fogom festeni ill. vágok az aljából


csináltam már mind a kettőt, de már nem akartam telibe festeni, csak balayage-t, azért is növesztettem le... szóval ez szívás, de ez van

2020. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyom lenőni, sem időm, sem kedvem otthon pacsmagolni vele, nekem ugyanis nincs home office. Ez van, kutyát nem fogja érdekelni.
2020. ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amúgy se járok fodrászhoz. Magamnak vágom, vagy festem, ha épp rámjön. :D
2020. ápr. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Ugyanazt, mint máskor: letolom nullással magamnak. 25L
2020. ápr. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!