Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol kapható hajra kókuszolaj?

Hol kapható hajra kókuszolaj?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy az a finomított kókuszolaj ami a boltokban van az főzésre van és hajra teljesen másmilyen kell, viszont még sehol nem láttam másmilyet.

2020. ápr. 5. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
drogériában
2020. ápr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én drogériában is csak a finomított rendes kókuszolajat láttam. :/
2020. ápr. 6. 07:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdeztél is vagy csak nézelődtél?
2020. ápr. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rossmannba kérdeztem. És nincs.
2020. ápr. 6. 08:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Én százasban vettem egyszer egy nagy kiszerelésű dobozzal. Főzésre is alkalmas volt de én csak a bőrömön használtam borotválkozás után és hajra. Hihetetlen puha volt mindkettő utána. Mióta elfogyott nem vettem újra de amint lehetőségem lesz rá fogok megint :)
2020. ápr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igaz, tényleg kétféle kókuszolaj vagy kókuszzsír van forgalomban, a finomítottat arról lehet megismerni, hogy sokkal olcsóbb és nincs is erős kókuszillata. A finomítatlan meg tömény kókuszillatú, 24-25 fokon már általában puhább vagy egyenesen folyékony és sokkal drágább, alaphangon minimum 4000 Ft/kg. Konyhai használatra mindkettő jó, de bőr- és hajápolásra a finomítatlant érdemes használni, abban van benne minden jóság - és amúgy szerintem épp ezért konyhában is az a legjobb.

Drogériákban a bio részlegen szokott lenni (kisebb és nagyobb befőttesüvegben), mert ezek általában bio minőségű zsírok. Például:

[link]

[link]

De nagyon jó a nature cookta terméke is, amit főleg bioboltok és webshopok árulnak: [link] - itt még sok felhasználói véleményt is olvashatsz

2020. ápr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
"Rossmannba kérdeztem. És nincs." - ha úgy kerested, hogy "kókuszolaj hajra" akkor lehet, hogy ez volt a baj, keresd úgy hogy (bio) kókuszolaj vagy kókusz zsír, mert az élelmiszerek közt tartják, nem tudja mindenki, hogy hajápolásra is jó.
2020. ápr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!