Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok errol a holgyrol?

Mit gondoltok errol a holgyrol?

Figyelt kérdés
Hazudnek ha azt mondanam nem a feltekenyseg beszel belolem, ugyanis eleg “nepszeru” ha lehet igy fogalmazni, de lehet csak azert mert “nagyobb” szemelyekkel van korbeveve. Egeszen eddig nem zavart a dolog. Csakhogy a baratom is szemet vetett ra. Egy lany csoporttarsam a sulibol meselte hogy nagyon nezte es fogadtak is, hogy ki mer hozza odamenni. Nyilvan nem hoztam fel ezt a baratomnak, reg volt. De azota latom, hogy minden egyes dolgat belajkolja. Hogyan kelthetnem fel ujra a figyelmet? Vessek be szexibb ruhakat? Persze a virus miatt most nehez barmi. Ha irtok kort, nemet es varost szivesen elkuldom a lany kepet, hatha tudtok segiteni es erdekelne hogy kulsos szemely mennyire talalja szepnek.
2020. ápr. 6. 06:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
33, nő, Debrecen. De szerintem még tinik vagytok, az ilyen korú fiúknál főleg a látvány a fontos. Majd ha 30 lesz, már a külső mellett az is fogja érdekelni, hogy milyen belülről a nő. Van-e agya, stb.
2020. ápr. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vonzó, jó kisugárzású lányok/nők 16-tól 76-ig vannak. :) Nincs ezzel semmi gond. Nem is kell feltétlenül szépnek lennie, vannak olyan nők, akik úgy szexik, úgy dögösek, úgy vonzóak, hogy arcra például nem szépek, de van bennük valami, amitől le se tudja az ember venni róluk a szemét. Szóval az, hogy szép-e, vagy sem, vajmi keveset számít.

Szerintem felesleges produkálnod magadat a barátod előtt, csak azért, mert megnézi ezt a lányt.

23/L

2020. ápr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18L Kaposvár
2020. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
17 L Mezőkövesd/ Eger
2020. ápr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!