Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő a haj öntisztulása?

Mennyi idő a haj öntisztulása?

Figyelt kérdés

Gondoltam,hogy így a karantén/kevésbé eljárós időszakban bele tudnék kezdeni a sampon elhagyásába,mert már régóta érdekel a téma. Tavaly nyáron csak almaecettel és szódabikarbónával mostam hajat,ám sajnos nagyon nagyon kiszárította,utána visszatértem a Syoss márkához.

A felkapottabb márkák természetes samponjait/samponszappanjait nagyon sokallom,hiszen kolis vagyok,nem szülöm a pénzt én sem.:D (Lásd Manna samponok vagy Coconutoilos bio termékek)

Egy szó mint száz,mennyi időre számíthatok?:)



2020. ápr. 6. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hónap körülbelül
2020. ápr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem azt jelenti, hogy tiszta lesz, hanem annyira koszos, hogy új kosz nem ragad meg rajta.
2020. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Húha.:O Nézhet ki emberi módon úgy is? :O
2020. ápr. 6. 18:46
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
1-2 hónap kevés. Elvileg jó néhány hónap után áll be (ELVILEG, nem láttam még erre élő példát), addig zsíros, retkes, csimbókos lesz. Fél év minimum
2020. ápr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!